Výstavy


Október 2016 - Medzinárodný strojársky veľtrh 2016 BRNO/Česká republika a EXPOWELDING Sosnowiec/Poľsko

kovaco sosnowiecPočas mesiaca október spoločnosť KOVACO vystavovala na dvoch medzinárodných veľtrhoch v Českej republike a v Poľsku.

Počas týchto dní predstavila spoločnosť nové modely polohovadiel a zároveň predstavila zákazníkom výhody a efektivitu pri práci s našimi polohovadlami proti konkurenčným výrobkom.msv_expowelding_2016

 
BAUMA 2016 MNÍCHOV

BAUMA logo

mnichov messe

kovaco standV dňoch 11. – 17. apríla 2016 sa v Mníchove konala svetová výstava stavebných strojov a mechanizmov.Bol to 31. ročník medzinárodného veľtrhu BAUMA stavebných strojov, strojov na výrobu stavebných hmôt, ťažobných a banských strojov, stavebných vozidiel a stavebného náradia, ktorý navštívilo približne  580 000 návštevníkov z 200 krajín sveta.

kovaco stand1

 

 

Bauma – Mníchov je najväčšia svetová výstava, ktorá poskytla priestor na týždňovú šou stavebných strojov  a mechanizmov, ktorú využilo  3 423 vystavovateľov z 58 krajín sveta. Sedem dlhých dní vystavovalo z Nemecka 1 263 vystavovateľov a 2 160 zo zahraničia, čím tohtoročný veľtrh dosiahol rekordy s najvyšším počtom expozíci, ako aj návštevníkmi.Teší nás, že sme sa tejto úžasnej akcii, ktorá sa koná každé tri roky, mohli stať súčasťou a našou úspešnou expozíciou predstavili naše produkty opäť novým a existujúcim zákazníkom.

 

 


ĎAKUJEME - BLECHEXPO 2015 | STUTTGART | NOVEMBER 2015

Vážení zákazníci, záujemcovia a obchodní partneri. Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu návštevu v našom stánku na výstave BLECHEXPO 2015, ktorá sa konala v dňoch 3. - 6. Novembra 2015 v STUTTGARTE. Tešíme sa na našu ďalšiu spoluprácu.

Blechexpo

 

 

 

 

Výstavy v minulosti:

Výber z produktov

  • Podkopová lopata

    Podkopová lopata je vhodná na hĺbenie kanálov, rýh a jám. Najviac exponované časti sú zhotovené z hardoxu a jej silná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť.

  • Kombinovaná lopata 4 v 1

    Kombinovaná lopata Vám umožní vykonávať niekoľko činností s jedným prídavným zariadením. Vhodná je napríklad na zrovnávanie, nakladanie, hĺbenie, manipuláciu.

  • Kombinovaná lopata 4 v 1

    Kombinovaná lopata Vám umožní vykonávať niekoľko činností s jedným prídavným zariadením. Vhodná je napr. na zrovnávanie, nakladanie, hĺbenie, manipuláciu.